Osobní trénink

"Když je žák připraven, učitel se vždy najde!!!"Individuální osobní trénink si můžeme představit v mnoha různých obrazech. Jakou formou rozložíme vaši lekci už záleží na vašich schopnostech a cílech. Přeložím vám svůj návrh k řešení a zbytek doladíme společně, aby byl pohyb i strava zábavou. Kladu velký důraz na individuální přístup, aby byl pohyb technický a šetrný. Naučím vás vnímat organismus tak, abyste rozeznali aktivaci správných i špatných svalových partií.


Věnujeme se následujícím druhům tréninku:

  • mobilitě, střídáme pozice, rychlost a polohy
  • rozvojem síly
  • vnímání organismu (trénink dle aktuální formy organismu)
  • upravujeme jídelníček podle časových možností
  • hledáme příčiny vzniku depresí, blokací či únavy

Zaměření: 

  • běžná klientela (rekreační sportovci, senioři, maminky před i po porodu, senioři, děti, zaměstnanci (manuální i kancelářská práce))
  • profesionální sportovci (volejbal, cyklistika, fotbal, florbal)

Individuální lekce je pro každého klienta opravdu individuální. Zohledňuji sportovní i pohybovou historii, každodenní stereotypy a dle toho nastavíme dlouhodobé cíle. Rozhodně nečekejte zázraky během pár dní. Jak využijete naši spolupráci a informací, které vám předám už je na vás. Během mládí jsme si nechali naprogramovat do hlavy mnoho vzorců, které nás dělají takovými jací jsme.

Někdo změnu zkusí a otestuje si jak se chová zdravá mysl, zdravé tělo a hlavně pohled na svět kolem vás. Ten kdo změnu nezkusí, tak nikdy nepřijde na to, že lze žít jiný životní styl bez bolesti, bez nemocí, bez negativních myšlenek, bez únavy a bez jiných omezení, které brzdí od přirozeného žití.....

Co nás řídí? Okolí? Jídlo? Pohyb? Rodiče? Politika či vzduch? Co a kdo nás omezuje? Do jaké míry lze tyto faktory změnit?


Vytrácí se radost z pohybu, radost ze sebe samého, radost z jídla, radost z úspěchu blízkých nebo radost z malých kroků k osobním úspěchům....

Co není vidět v majetku, jako kdyby nebylo. Materiální touha a uspokojení je silnější než zdravý rozum nad vnímáním potřeb sebe samého...Spolupráce: 

Klient dostane dotazník na vyplnění svých pohybových návyků, stereotypů, zdravotních omezení, nastavení cílů apod. 

Podmínkou je diagnostika a zjištění základních pohybových dovedností, dle kterých budeme postupovat při vytváření dlouhodobého cíle.