Osobní lekce

Název služby

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.

FITNESS

KDE: 

Praha 8 - Fitness Svět pod Palmovkou 

www.svetpodpalmovkou.cz

KDY: 

- STŘEDA:       8:00 - 18:00 OBSAZENO

- ČTVRTEK:    8:00 - 16:00 OBSAZENO

REZERVACEU VÁS DOMA

Klikněte a můžete začít psát. Illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et.PRO KOHO
:

Pro klienty, co to myslí s vědomým pohybem a vnitřní sílou opravdu vážně. Chtějí se dlouhodobě rozvíjet a nespoléhají na krátkodobé výzvy. Chtějí pochopit odkud pohyb začíná a jak by se měl u něj cítit. Klient dostane za dobu naši spolupráce veškeré informace, díky nímž se dostane k cíli, které si společně stanovíme. Je krásné vidět, jak se cíle mohou postupně měnit od zbavení se bolestí, pochopení funkce těla až po vykonávání náročnějších cviků.

Pro fitness prostředí jsem omezil svůj čas jen na 2 dny.

CO CVIČÍME:

Již 15 let se pohybuji ve FITNESS a ukazuji lidem jak je tohle prostředí různorodé a multifunkční. Klienti si ve fitnesss prostředí najdou a vyberou tu svoji oblíbenou zónu. Každý jsme jiný a máme jiné cíle. Proto každého z klientů přijímám jako individuální osobnost, která potřebuje trénink na míru. Ve fitness Svět pod Palmovkou díky rozmanitosti cvičebních pomůcek (strojů) mohu všem klientům splnit a nabídnout opravdu mnoho možnosti.

Ve fitness se věnujeme:

  • Kardio - Ukážeme si všechny stroje - Řekneme si které budeme používat a proč (nastavení stroje + zátěž)
  • Strečink zóna - Dýcháme - Masíruje klient sám (válcem, míčkem, přístrojem) - Vývojové pohyby - Masíruji klienta pro uvolnění zatuhlých svalů
  • Stroje - Ukazuji nastavení strojů, nastavení váhy
  • Silová zóna: Olympijské kotouče-tyče, KB, Medicinbal,
  • Workoutová konstrukce: Kruhy - Hrazda - Bradla
  • Funkční zóna: Expandery, Bosu, TRX, Flowin

POZN.: U všech úkonů vysvětluji jaký význam má vše co děláme.

Ukazuji klientům, že i zvedání vah je důležité pro pochopení sám sebe. V běžném životě všichni něco zvedáme, tlačíme, přitahujeme a nebo se věnujeme intenzivně konkrétnímu sportu. Všechny dovednosti, které by naše tělo mělo umět rozvíjíme.