Konzultace

Moje poslání je inspirovat a být průvodcem v pohybu či změně životního stylu. Věnuji se dlouhodobě poznáním pohybového aparátu nejen z povrchu, ale především z hloubky odkud energie vychází. Protože pokud nemáme aktivní hloubku, nebudeme mít zdravé tělo na povrchu. 


FITNESS

KDE:

V přátelském prostředí ve Fitness Svět pod Palmovkou. Praha 8. 

www.svetpodpalmovkou.cz


KDY:

- STŘEDA: 8:00-18:00 OBSAZENO

- ČTVRTEK: 8:00-16:00 OBSAZENO


DÉLKA: 1 - 2 hodiny

PRO KOHO:

Pro klienty, co to myslí s vědomým pohybem a vnitřní sílou opravdu vážně. Chtějí se dlouhodobě rozvíjet a nespoléhají na krátkodobé výzvy. Chtějí pochopit odkud pohyb začíná a jak by se měl u něj cítit. Klient dostane za dobu naši spolupráce veškeré informace, díky nímž se dostane k cíli, které si společně stanovíme. Je krásné vidět, jak se cíle mohou postupně měnit od zbavení se bolestí, pochopení funkce těla až po vykonávání náročnějších cviků.

Pro fitness prostředí jsem omezil svůj čas jen na 2 dny.


JAK CVIČÍME:

Již 15 let se pohybuji ve FITNESS a ukazuji lidem jak je tohle prostředí různorodé a multifunkční. Klienti si ve fitnesss prostředí najdou a vyberou tu svoji oblíbenou zónu. Každý jsme jiný a máme jiné cíle. Proto každého z klientů přijímám jako individuální osobnost, která potřebuje trénink na míru. Ve fitness Svět pod Palmovkou díky rozmanitosti cvičebních pomůcek (strojů) mohu všem klientům splnit a nabídnout opravdu mnoho možnosti.


Ve fitness se věnujeme:

  • Kardio - Ukážeme si všechny stroje - Řekneme si které budeme používat a proč (nastavení stroje + zátěž)
  • Strečink zóna - Dýcháme - Masíruje klient sám (válcem, míčkem, přístrojem) - Vývojové pohyby - Masíruji klienta pro uvolnění zatuhlých svalů
  • Stroje - Ukazuji nastavení strojů, nastavení váhy
  • Silová zóna: Olympijské kotouče-tyče, KB, Medicimbal,
  • Workoutová konstrukce: Kruhy - Hrazda - Bradla
  • Funkční zóna: Expandery, Bosu, TRX, Flowin


POZN.: U všech úkonů vysvětluji jaký význam má vše co děláme.


Ukazuji klientům, že i zvedání vah je důležité pro pochopení sám sebe. V běžném životě všichni něco zvedáme, tlačíme, přitahujeme a nebo se věnujeme intenzivně konkrétnímu sportu. Všechny dovednosti, které by naše tělo mělo umět rozvíjíme. 

ONLINE 

KDE: 

Kdekoliv a odkudkoliv. Důležité je mít signál a pak se můžeme vidět přes ZOOM, SKYPE, GOOGLE MEETS, WATSAPP. 


KDY: 

- PONDĚLÍ: 9:00-12:00 OBSAZENO 

- PÁTEK: 8:00 - 12:00 


DÉLKA: 55 min. 

PRO KOHO: 

Pro klienty, které znám osobně a také pro ty, co chtějí konzultaci k ujasnění detailů v pohybu. 

Na online se mi hlásí klienti, které znám osobně a kteří dokážou vnímat svoje tělo. 


Jak je to s mými klienty a ONLINE světem: 

- nikdy nevyužijí a využijí jen osobní             konzultace

- využívají 1x online a 1x fitness

- využívají online, protože jsou neustále       na cestách

- využívají online kvůli komplikované           dopravě ke mě


JAK CVIČÍME: 

Nikdy nelze předem určit, zda pro naši spolupráci bude online vhodný. Záleží, zda jsou tomu obě strany otevřeny. Každému říkám, zkusme to a uvidíme. 


Hezký případ z praxe. Klient, který ráno vstane a cvičí pro nastavení svého těla (mysli). 


Horší příklad z praxe. Špatné internetové spojení. Děti kolem počítače skáčou a někdy skáčou i po "hlavách rodičů". K tomu puštěná televize. V tomto případě je to trápení pro obě strany. Jiná situace by byla v případě, že by se děti chtěli inspirovat, poslouchali a cvičili také. I takové případy mám. 


Někdo má "domácí fitness" a někomu stačí pouze karimatka. Jelikož jsou moje služby o vědomém nastavení těla, tak využíváme všechny možnosti, které nám prostředí nabízí.   

 

U VÁS a U MĚ DOMA

KDE: 

Do 50 km od Borové u Poličky (Pardubický kraj). Pokud najdeme společnou cestu a bude to nám to dávat smysl, rád se zastavím a poradím, pomohu, navedu ke správnému pohybu. 


KDY: 

Po dohodě. 


DÉLKA: Minimálně 2-3 hodiny  

Kvůli pracovní vytíženosti poskytuji výjimečně po dohodě. Jen v případě, že výjezd má opravdu smysl a minimální doba konzultace 3 hodiny (službu může využít jednotlivec nebo lze rozdělit mezi více členů domácnosti ). 


PRO KOHO: 

Určené pro rodiny i jednotlivce. Využívají např. profesionální sportovci, kteří potřebují komplexnější péči (masáž, rehabilitaci, pohybové nastavení a aktivování správných svalových řetězců) - rodiny. Konzultace zahrnuje pohybové nastavení více členů rodiny (masáž, rehabilitace, vědomý pohyb, konzultace a nastavení každodenních rituálů)


JAK CVIČÍME: 

Postupně zjistím požadavky klienta a poté si řekneme postup, který si musí obě strany potvrdit. Vyhodnotím požadavky a řeknu k tomu svůj názor. S klientem nacházíme společnou cestu a poté začínáme trénovat. 

Podle prostoru kde se klient nachází a jaké má možnosti. Někdo má "domácí fitness" a někomu stačí pouze karimatka. Jelikož jsou moje služby o vědomém nastavení těla, tak využíváme všechny možnosti, které nám prostředí nabízí. V případě výjezdu sebou beru i masážní lehátko, expandery, masážní pistoli, masážní válce apod.